Bahçeye Tuğladan Şömine Yapmak

 

 

0

 

Bahçeye ateş çukuru yapmak isterseniz bir önceki yazımda ve daha önce paylaştığım çalışmalara sitemizden ulaşabilirsiniz. Evde bahçeniz varsa ve oldukça genişse bu güzel çalışmayı yapmalısınız. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde bahçeye tuğladan şömine yapmak için resimli güzel bir anlatım yer alıyor. Tam detaylar olmasa da farklı örnek resimlere ulaşabilirsiniz.

Sizde evinizin bahçesine tuğladan şömine yapmak istiyorsanız mutlaka bu güzel çalışmadan esinlenebilirsiniz. Evde taştan ateş çukuru yapmak veya şömine yapmak istediğinizde öncelikle yapmayı düşündüğünüz alanı temizleyip, şeklini belirledikten sonra kazmanız gerekir. Bahçenize tuğladan şömine yapmak için resimli anlatımdaki örneklerden yararlanabilirsiniz. Şekilli taşları yapı marketlerden bulabilirsiniz.

İhtiyacınız kadar satın aldıktan sonra bahçenizde hazırladığınız yere sıralama usulü yan yana koyarak şömine çalışmasını yapabilirsiniz. Daha önce de benzer birçok taştan şömine yapma çalışmasını paylaşmıştım. Dekorasyon bölümünde bu tür çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde bahçeye taştan şömine yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

bahceye-tugladan-somine-yapmak

Bahçenize yapacağınız ateş çukuru yeri ile hem gelen misafirlerinizi başında ağırlayabilirsiniz. Evinizin bahçesine bu tür çalışmalar yaparak hem güzel gözükmesini sağlarsınız. Hem de bahçenizde bir şömineniz olmuş olur. Karşısında oturabilir ve hoş vakitler geçirebilirsiniz. Daha önce taştan şömine yapmak için çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Onlarda bu yazımın hemen altında karşınıza gelecek. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://thewhoot.com.au/whoot-news/diy/diy-firepit-2

 

 

Daha önce paylaştığımız Bahçeye Ateş Çukuru Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir