BALONDAN KABAK ŞEKLİNDE SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Balondan kabak şeklinde süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Balonu şişirdikten sonra üzerini iplerle geniş aralıklı bırakarak bağlamanız gerekiyor. Daha sonra izi çıkacak şekilde alttaki gibi yaptıktan sonra üzerini gazete kağıtları ile sarmalayıp kalıbı ortaya çıkarabilirsiniz.

Daha sonra alçı veya benzeri bir malzemeyi üzerine sıvazladıktan sonra donmasını bekleyip, içindeki balonu patlatabilirsiniz. Bu sayede ortaya alçıdan kabak süs çalışması çıkacak. Bu tür çalışmaları farklı şekillerde ve renklerde yapabilirsiniz. Alçıdan süs yapmak için sitemizde daha önce de güzel çalışmalar paylaşmıştık.

Onları da inceleyebilirsiniz. Balondan kabak süs yapımı için paylaştığım çalışmayı sizde inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra evinizde süs olarak yapabilir ve kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede mükemmel süsler yapabilirsiniz.

 

 

Kolay yapılan süs çalışmalarını öğrenip, yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

balondan-kabak-seklinde-sus-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir