Balondan Kuş Yuvası Sepeti Yapılışı – Resimli Anlatım

balondan-kus-yuvasi-seklinde-sepet-yapimi-737x415

Balondan Kuş Yuvası Sepeti Yapılışı – Resimli Anlatım

Balon kullanarak çok güzel çalışmaları yapabildiğimizi gördük. Bu makalemde de yine sizlere balondan kuş yuvası şeklinde güzel bir sepet yapılışını anlatan resimli bir anlatım paylaştım. Daha önce balondan yapılan birçok çalışmayı sitemizde yer alan balondan yapılanlar kategorisinde paylaştım. Balondan kuş yuvası sepeti yapılışı ile ilgili paylaştığım resimli anlatımı tarif edecek olursak, öncelikle bir balonu şişirdikten sonra üzerini yapıştırıcıya batırılmış ip ile sarmanız gerekiyor.

İple sardığınız balonu en sonunda patlatıp, içinden alabilirsiniz. Sonuç olarak karşınıza kuş yuvası şeklinde güzel bir sepetiniz olmuş olur. Bu sepeti süs aksesuarı olarak da kullanabilirsiniz. Yine içine sevdiğiniz eşyaları da koyabilirsiniz. Sepet yapımı ile ilgili farklı çalışmaları bu makalemin sonunda benzer içerikler olarak görebilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve balondan yapılan diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Balon yardımı ile birçok güzel eşya, süs veya obje yapılabilmektedir. Balon şişirildikten sonra yapılması istenilen şey yapıldıktan hemen sonra patlatıldığı için en çok tercih edilen kalıpların da başında gelmektedir. Birçok güzel çalışmayı balonla yaptıklarını da söyleyebiliriz. Bununla ilgili balondan yapılanlar bölümünde sürekli olarak farklı çalışmaları paylaştım.

balondan-kus-yuvasi-seklinde-sepet-yapimi

Balondan yapılan çalışmaları çok seviyorum. Hem yapımı kolay oluyor. Hem de yaptığımız şey ortaya çıkınca harika bir iş yaptığımızı görmüş oluyoruz. Bu makalemde sizlere balondan yapılan harika bir sepetin yapılışını paylaştım. Resimli anlatımda ki adımları izleyerek bu güzel çalışmayı sizlerde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*