Balondan Süzgeç Süs Yapmak

 

 

0

 

Evde bu tür çalışmaları yapmayı benim gibi sevenlerdenseniz, mutlaka sitemdeki diğer dekorasyon çalışmalarını da incelemelisiniz. Kendin yap çalışması olarak bu yazımda sizlere balonla süzgeç süs nasıl yapılır diyenlere güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Daha önceden balonla ipten avize yapmak içinde benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu makalemde paylaştığım çalışma da balon ve hasır ip lazım olacak. Malzemeleri temin ettikten sonra balonu şişirip, üzerini bir tutkal ile iyice her yerini sürdükten sonra hasır ipi rastgele dolamanız gerekecek.

Daha sonra tutkalın donması sonucu balonu patlattıktan sonra hasır ip süzgeç süse dönüşecek. Benzer çalışma hemen altta karşınıza çıkacak. Onda ise avize yapmak için bir anlatım bulunuyor.

 

 

Bu paylaştığım çalışmayı masa üstünde süs olarak kullanabilirsiniz. Renkli iplerden yapıp değişik süslemelerde de kullanabilirsiniz. Şimdi sizi balondan süzgeç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

balondan-suzgec-sus-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/90423904995907316/

 

Daha önce paylaştığımız Hap Kutusundan Gizli Bölme Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir