Balondan Kuş Yuvası Sepeti Yapılışı – Resimli Anlatım

Balondan Kuş Yuvası Sepeti Yapılışı – Resimli Anlatım

Balon kullanarak çok güzel çalışmaları yapabildiğimizi gördük. Bu makalemde de yine sizlere balondan kuş yuvası şeklinde güzel bir sepet yapılışını anlatan resimli bir anlatım paylaştım. Daha önce balondan yapılan birçok çalışmayı sitemizde yer alan balondan yapılanlar kategorisinde paylaştım. Balondan kuş yuvası sepeti yapılışı ile ilgili paylaştığım resimli anlatımı tarif edecek olursak, öncelikle bir balonu şişirdikten sonra üzerini yapıştırıcıya batırılmış ip ile sarmanız gerekiyor.

İple sardığınız balonu en sonunda patlatıp, içinden alabilirsiniz. Sonuç olarak karşınıza kuş yuvası şeklinde güzel bir sepetiniz olmuş olur. Bu sepeti süs aksesuarı olarak da kullanabilirsiniz. Yine içine sevdiğiniz eşyaları da koyabilirsiniz. Sepet yapımı ile ilgili farklı çalışmaları bu makalemin sonunda benzer içerikler olarak görebilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve balondan yapılan diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Balon yardımı ile birçok güzel eşya, süs veya obje yapılabilmektedir. Balon şişirildikten sonra yapılması istenilen şey yapıldıktan hemen sonra patlatıldığı için en çok tercih edilen kalıpların da başında gelmektedir. Birçok güzel çalışmayı balonla yaptıklarını da söyleyebiliriz. Bununla ilgili balondan yapılanlar bölümünde sürekli olarak farklı çalışmaları paylaştım.

 
 

balondan-kus-yuvasi-seklinde-sepet-yapimi

Balondan yapılan çalışmaları çok seviyorum. Hem yapımı kolay oluyor. Hem de yaptığımız şey ortaya çıkınca harika bir iş yaptığımızı görmüş oluyoruz. Bu makalemde sizlere balondan yapılan harika bir sepetin yapılışını paylaştım. Resimli anlatımda ki adımları izleyerek bu güzel çalışmayı sizlerde yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Plastik Bardaktan Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Kunststoff-Ornament, ornement en plastique ve plastic ornament hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir