Evde Balondan Kolay Abajur Yapımı – Anlatımlı

Evde Balondan Kolay Abajur Yapımı – Anlatımlı

Bu çalışmanın daha önce sizlere resimli anlatımı paylaşmıştım. Sitemizde arama kutusuna balon yazarak birçok balonla yapılan çalışmaya ulaşabilirsiniz. Yine balondan abajur yapımı ile ilgili daha önce paylaştığım resimli anlatıma da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu yazımda sizlere videolu anlatımı sayesinde kolayca evinizde balondan abajur yapımını öğretecek bir çalışma paylaşacağım. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek. Evde balondan kolay abajur yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-balondan-kolay-abajur-yapimi

 

Evde Kumaştan Duvara Harf Süsleri Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde duvara harf süsü yapılışı, evde kartondan harf süs yapılışı ve evde kartondan harf yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir