BAMBU ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPILIŞI

 

 

0

 

Yeni örgü modelimiz bambu örgü örneği olup, yapılışı öncesi yararlı bilgiler vereceğim. Örgü tekniklerini bildiğinizde birçok örgü modelini kolayca yapabilirsiniz. Farklı örgü örnekleri gördüğünüzde de hemen yapmak isteyebilirsiniz. Ancak takılacağınız noktalar olmaması için anlatımı veya şeması olması her zaman fayda sağlar. Şal örgülerinde veya hırka yapımı, boyunluk yada örgü patik yapımında da kullanacağınız bambu örgü modelini öğrenerek sizde çok güzel örgü işleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Sıfırdan başlayıp, kısa sürede bitireceğiniz bambu örgüsü ile eldiven yapıp çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Eşinize atkı yada boyunluk yapmak için de tercih edebileceğinizi düşündüğüm bambu örgü örneğinin anlatımını sizler için derledim. Arzu hanım tarafından hazırlanan ve güzel anlatımından yararlanarak öğreneceğiniz bambu örgü tekniğini sizde öğrenip, kısa sürede bu modelle örgü şal yapabileceksiniz. Yada örgü bambu örneğinden değişik eldivenler, yelek dahi yapabilirsiniz. Önerim örgü şal yapacağınız zaman değişik motif veya farklı desenler arıyorsanız mutlaka bambu örgüsünü tercih etmeniz yönünde olacak.

İnanın ortaya çok değişik ve güzel örnekler çıkacak. Hemen altta yapılışına ilişkin paylaştığım resimlere de bakarak örgü bambu örneğinin sürdürülmesi halinde karşınıza nasıl bir örgü detayı çıkacağını da görmüş olacaksınız. Değişik örgü isimleri görünce ben hep bir heyecanlanmışımdır. Çünkü yeni örgü demek, yeni bilgi yeni örgüden şal, örgü yelek veya örgü türü birçok güzel çalışma yapmak demektir. Beğendiyseniz veya fikirlerinizi yorum olarak iletirseniz bahtiyar olurum. Kolay gelsin.

 

 

bambu-orgu-modeli-yapilisi

bambu-orgu-modeli-yapilisi

bambu-orgu-ornegi-yapimi

Bambu örgü modeli yapımı detaylı anlatım

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ TİŞÖRTLERDEN ÖRGÜ SEPET YAPILIŞI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir