BANTLA PLASTİK CAMDAN NOT DEFTERİ YAPMAK

 

 

0

 

Bantla plastik camdan not defteri yapmak isteyenler olur diye paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde kağıt israfından kurtulmuş oluyoruz. Bu tür akıllı çalışmalar ile ağaçları da koruma altına alabiliriz.

Çünkü git gide kağıt israfı yüzünden birçok ağaç kesilmektedir. Aslında okullarda bile bu tür defterler kullanılması taraftarıyım. Hatta okul tahtaları eskiden tebeşir ve panoluydu. Şimdi ise bu örnekteki gibi kullanılıyor.

İspirtolu kalem çoğaltılır. Ama ağaçlar kesildiği için azaltılıyor. Bu yüzden artık bu israfların önüne bu tür akıllı projelerle geçmeliyiz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma ile plastikten not defteri yapmak istiyorsanız kısa sürede nasıl yapıldığını anlayabilirsiniz.

 

 

Hem kolay siliniyor. Hem de evinizde kısa notlar yazacağınız zaman çok kolaylık sağladığını söyleyebilirim. Şimdi size nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatımı sunuyorum. Kolay gelsin.

bantla-plastik-cam-not-defteri-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir