Bardak Boyama Teknikleri


bardak-boyama-teknikleri-737x415

Boş zamanınız çok mu? o halde gelin bardak boyayalım ve güzel bardaklara sahip olalım. Benim en sevdiğim iş boyama işidir. Evimi bile ben boyadım inanabiliyor musunuz? Eşim de yardım etti ama sevdiğim kısımları hep ben boyadım. Bu güzel çalışma da yine bardak boyama tekniğinden bahsedilmiş.

Malzemeler çok kolay ;

  • Kupa bardak.
  • Sprey boya veya yağlı boya.
  • Kağıt kalem.
  • Makas.

Kağıt üzerinden motifler çizdikten sonra kesip, daha sonra kupa bardak üstüne tutturduktan sonra boyayla üstünden geçmeniz yeterli oluyor. Gayet kolay bir çalışma ve bu çalışmayı duvara, evde her şeyin üstüne yapabilirsiniz. Hatta çocuklarla sevdikleri karakterlerin resimlerini şablon haline getirin ve dolaplarına boyamalar yapmalarını isteyin.

Bu yazımızda paylaşacağımız uygulama ile sizde evinizdeki bardaklara desenler oluşturabilir ve onları kolaylıkla boyayabilirsiniz. Bardak boyama yöntemi ile evinizde boş vakitlerinizi eğlenerek geçirebilirsiniz. Bardak boyama sanatı yeni bir alan olsa da kısa sürede yayılmış bir hobi türüdür.


Birçok insan artık sade bardaklarını veya kupa bardaklarını boyamak yada süslemek için can atıyor. Hatta sitemizde buna benzer daha birçok yüzlerce örneğe ulaşabilirsiniz. Evde kolay bardak boyama sanatıyla uğraşarak sizde kendinize yeni bir hobi edinmiş olursunuz.

Hatta bu işi yapıp para kazananlar dahi var. Kupa bardak boyama teknikleri ile ilgili bilgi arıyorsanız bu güzel çalışma size ilham verecektir. Kolay gelsin.

bardak-boyama-teknikleri

Yaparken keyif aldığım çalışmayı sizlere de öneriyorum. Gerçekten eğleneceksiniz ve kupa bardaklarını değişik motiflerde süsleyerek harika işler ortaya çıkaracaksınız. Herkes bu işi sevmeyebilir ama sevende nasıl keyif alacağını iyi bilir. İyi akşamlar kızlar kolay gelsin diyorum.

Çiçek Topu Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*