Basit Kolye Yapımı Resimli Anlatım


basit-kolye-yapimi-737x415

Basit Kolye Yapmak

Basit bir şekilde kolye yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere basit ve pratik bir şekilde nasıl kolye yapacağınızı anlatan resimli anlatım paylaşacağız. Evde basit kolye yapmak isteyenlerdenseniz bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde kısa sürede öğrenip yapabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak veya nelerden takı yapabilirim diyorsanız bu güzel çalışmalara örnek birçok anlatımlı projeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Altta da yer alan çalışmalar işinizi görecektir. Bu güzel çalışma da yer alan malzemeleri bulamasanız bile mantığını çözerek kendi elinizdeki malzemelere göre de çok güzel gerdanlık veya takılar yapabilirsiniz. Anlatımlı takı yapımıyla alakalı bu güzel çalışma da boncuklu basit kolye yapılmış. Sizde aynısını veya benzerini yapıp kullanmaya da hemen başlayabilirsiniz. Yada sevdiklerinize verebilir veya satıp para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.


basit-kolye-yapimi

İncili Kolye Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*