Basit Kolye Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Basit Kolye Yapmak

Basit bir şekilde kolye yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere basit ve pratik bir şekilde nasıl kolye yapacağınızı anlatan resimli anlatım paylaşacağız. Evde basit kolye yapmak isteyenlerdenseniz bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde kısa sürede öğrenip yapabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak veya nelerden takı yapabilirim diyorsanız bu güzel çalışmalara örnek birçok anlatımlı projeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Altta da yer alan çalışmalar işinizi görecektir. Bu güzel çalışma da yer alan malzemeleri bulamasanız bile mantığını çözerek kendi elinizdeki malzemelere göre de çok güzel gerdanlık veya takılar yapabilirsiniz. Anlatımlı takı yapımıyla alakalı bu güzel çalışma da boncuklu basit kolye yapılmış. Sizde aynısını veya benzerini yapıp kullanmaya da hemen başlayabilirsiniz. Yada sevdiklerinize verebilir veya satıp para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

basit-kolye-yapimi

 

Daha önce paylaştığımız İncili Kolye Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir