Basurun Geçmesi İçin Ne Yapmalı

 

 

0

 

Evde Basurun Geçmesi İçin Ne Yapmalı?

Birçok insanın hoşlanmadığı ve zorlandığı sağlık sorunların başında basur gelir. Birçok yöntem ve çözüm yolunu deneyen insanoğlu çeşitli tedaviler ile basurdan kurtulmanın yollarını arar durur. Bu yazımızda sizlere basurdan nasıl kolay bir şekilde kurtulabileceğinizi anlatacağız. Evde basurun geçmesi için ne yapmalı? diyorsanız altta paylaştığım anlatımlı videoları mutlaka izlemelisiniz.

Basur için öncelikle iyi gelen birtakım bitkisel çaylar var. Bu çay için malzemeler ise şöyle ;

– kök zerdeçal.
– kuşburnu.

Öncelikle kök zerdeçal ve kuşburnundan birer tutam 2 litre yani 8 su bardağı kaynamış suyun içinde bekletilir. Bu karışım iyice demlendikten sonra içindeki otlar için süzülür ve elde edilen çay gün içinde belirli aralıklarla tüketilir.

Çayı tükettiğinizde gün içinde bir rahatlama hissedeceksiniz. Basur ağrılarınızdan ve kanamalardan da kısa zaman içinde kurtulacaksınız. Yine ek bilgi olarak kuru veya taze mevsimine göre incir yada kayısı yemenin de bağırsakları yumuşattığı ve rahat tuvalete çıkıldığını belirtilmektedir.

 

 

basurdan-kurtulmanin-yollari

basur-nasil-gecer

Basurdan kurtulmanın yolları ile ilgili bilgiler veren önemli video bağlantıları :

 

 

traitement des hémorroïdes – hemorrhoid treatment – Hämorrhoiden Behandlung

 

Daha önce paylaştığımız Evde Saç Uzatıcı Maske Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir