Bavuldan Sandalye Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Bavuldan Sandalye Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlere eski bavullarınızı kullanarak nasıl harika sandalyeler yapabileceğinizi paylaşacağız. Resimli anlatımlara bakarak sizde evinizde işe yaramayan veya tavan arasına kaldırdığınız bavullarınızı gün yüzüne çıkartıp, onları işe yarayan sandalyeler haline getirebilirsiniz.

Eski bavuldan sandalye yaparak sizde eski eşyaları değerlendirmiş olursunuz. Bu tür değişik fikirleri sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Eski bavuldan neler yapılır diyorsanız, sitemizde daha önce de çok değişik projeler paylaşmıştık.

Bavuldan yapılan sandalye örneği ise şöyle ;

bavuldan-sandalye-yapilisi

bavuldan-sandalye-yapilisi2

 

 

bavuldan-sandalye-yapilisi3

bavuldan-sandalye-yapilisi4

Buna benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Farklı çalışmalar yaptığınızda bize gönderin sizin adınızla yayınlayalım.

Stühle aus dem alten Koffer – chairs from the old suitcase – chaises de la vieille valise – sedie della vecchia valigia – stole fra den gamle kuffert – sillas de la vieja maleta

Daha önce paylaştığımız Ajurlu Badem Örgü Modeli Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir