Bavuldan Sandalye Nasıl Yapılır?


bavuldan-sandalye-yapilisi4-625x415

Bavuldan Sandalye Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlere eski bavullarınızı kullanarak nasıl harika sandalyeler yapabileceğinizi paylaşacağız. Resimli anlatımlara bakarak sizde evinizde işe yaramayan veya tavan arasına kaldırdığınız bavullarınızı gün yüzüne çıkartıp, onları işe yarayan sandalyeler haline getirebilirsiniz.

Eski bavuldan sandalye yaparak sizde eski eşyaları değerlendirmiş olursunuz. Bu tür değişik fikirleri sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Eski bavuldan neler yapılır diyorsanız, sitemizde daha önce de çok değişik projeler paylaşmıştık.

Bavuldan yapılan sandalye örneği ise şöyle ;

bavuldan-sandalye-yapilisi

bavuldan-sandalye-yapilisi2


bavuldan-sandalye-yapilisi3

bavuldan-sandalye-yapilisi4

Buna benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Farklı çalışmalar yaptığınızda bize gönderin sizin adınızla yayınlayalım.

Stühle aus dem alten Koffer – chairs from the old suitcase – chaises de la vieille valise – sedie della vecchia valigia – stole fra den gamle kuffert – sillas de la vieja maleta

Ajurlu Badem Örgü Modeli Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*