BAYKUŞ MOTİFLİ ÖRGÜ NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Baykuş motifli örgü nasıl yapılır diyenler için bu yazımda çok güzel bir çalışmanın örnek resimlerini ve anlatımlı videolarını paylaştım. Sizde evde örgüden baykuşlu motiflere sahip çalışmalar yapmak istiyorsanız, bu paylaştıklarım size fikir olacak.

Anlatımlı video yabancı dilde anlatılmış. Ancak aşamaları görerek öğrenebilirsiniz. Hemen altında Türkçe bir video da paylaştım. Evde baykuş motifli örgüler yapmak için daha önce de örgü işleri kategorisinde birçok çalışmanın anlatımlı örneklerini paylaşmıştım.

Kolay yapılan örgü baykuş motif çalışmalarını sizde kolaylıkla yapabilir ve eldiven, kazak, hırka, süveter gibi birçok giyim çalışmalarında da motif olarak kullanabilirsiniz.

 

 

Evde baykuş örnekli kazak veya değişik çalışmalarda da bu güzel örnek motif çalışmasını anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde uygulayabilirsiniz.

Nasıl yapılacağı aşama aşama gösterilmiş anlatımlı videoyu izleyerek sizde bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest.com

 

 

Daha önce paylaştığımız ŞERİT KOLYE NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir