BEBE YAKALI BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Bebe-Yakalı-Bebek-Yeleği

Bebe yakalı bebek yeleği nasıl yapılır?

Bugün sizler için yine çok şık ve güzel bir bebek yeleği modeli buldum. Bebe yakalı bebek yeleği modeli yapımı için sizlere videolu anlatımı da sunacağım bu şekilde yeleğin modelini kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

Bebe yakalı yelek modeli özellikle yeni doğan bebekler için yapabileceğiniz çok şık bir model. Her yaştan çocuk için yapılabilir ama bu şekilde bebe yakalı olan ve kol kısımları biraz daha örülen bebek yelekleri bana göre bebeklerde daha güzel duruyor.

Bebe-Yakalı-Bebek-Yeleği

Bebe yakalı bebek yeleği modeli daha çok kız çocukları için uygun bir model olsa da farklı renklerde işleyerek erkek bebekler içinde bu modeli kullanabilirsiniz.

Bebek yeleği yapımı için yaka kısmından başlanmış ve 70 ilmek ile yeleğin modeline başlanmış. Burada gösterilen yeleğin ölçüleri 1,5- 2 yaş arası çocuklar için oldukça uygun bir model.

Yeleğin yapımı için 70 ilmek ile başlandıktan sonra ön ve arka kısımları için kaçar tane ilmek ayrılacağı video içeresinde açıklanmış.

Bebe yakalı bebek yeleği modeli yapımında bebe yaka modelinin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra isterseniz yeleğin beden kısmında farklı modellerde kullanabilirsiniz.

Erkek çocukları için bu yeleği yaparken koyu renk ip kullanıp beden kısımdan model kullanmadan düz bir örgü örebilirsiniz. Bu şekilde de kullanışlı ve şık bir yelek yapabilirsiniz.

Videoyu izleyerek bebe yakalı yelek yapımı modelini kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=fBbKdVXoxzM

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*