Evde Tunus İşi Bebek Battaniyesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Tunus İşi Bebek Battaniyesi Yapımı – Resimli Anlatım

Bebeğiniz için bir bebek battaniyesi yapmayı düşünüyorsunuz? ancak elinizde bir örnek veya şablon yok… üzülmeyin. bu yazımda sizlere evde tunus işi bebek battaniyesi yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaştım. Umarım işinize yarar.

Tunus işi örgü tekniği oldukça kolay olan ve bayanlar arasında en çok tercih edilen örgü işlerinin de başında gelmektedir. Bu yazımda sizlere resimli bir anlatım paylaştım. Ancak anlatımını veren bir de video paylaştım. Tunus işi örgü tekniğini anlatan anlatımlı videodan yararlanarak paylaştığım resimli anlatımdaki bebek battaniyesini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Malzemeler :

  • ucu çengelli bir şiş.
  • belirlediğiniz renkte yünler.

Tunus işi örgü tekniğini yaparken tek ucu kancalı olan şişle de örebilirsiniz. Yine iki tarafı kancalı şişlerle de iki farklı renkteki tunus işi örgüyü kolaylıkla örebilirsiniz. Alttaki anlatımlı çalışmaları inceleyebilirsiniz.

 
 

evde-tunus-isi-bebek-battaniyesi-yapimi

resim kaynak : http://www.bilgievim.net/tunus-isi-bebek-battaniyesi-resimli-anlatim/

Üstteki videoda anlatımlı olarak detaylı Tunus işi bebek battaniyesi yapılışından bahsedilmektedir. Üstteki resimli anlatımı yapabilmeniz için videoyu izlemenizi öneriyorum. Kolay gelsin.

Tunisie couvertures d’affaires – Tunisia business blankets – Tunesien Geschäfts Decken

 

Evde Kartondan Maket Robot Yapımı - Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard model robot, karton robot maket ve kartondan robot yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir