ÖRGÜ ÇOCUK BATTANİYESİ NASIL YAPILIR

Örgü çocuk battaniye modellerini paylaştığım bu yazımda ayrıca nasıl yapıldığını anlatan güzel bir çalışma da paylaştım. Sanırım daha önce resimli anlatımlarını paylaştığım çalışmaları hemen bu yazımın altında da karşınıza gelecek.

Onları da inceleyebilirsiniz. Tığ işi ve bebek battaniyeleri kategorilerine de mutlaka bakmanızı öneririm. Evde örgü çocuk battaniye modeli yapmak için paylaştığım anlatımlı videolarda ise ne yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş.

Tek yapmanız gereken anlatımlı videoları dinlemek ve uygulamaları olarak aynı çalışmaları yapmak. Bu yazımda ayrıca size örgü çocuk battaniye örnekleri de paylaştım. Gerçekten çok şirinler ve güzel gözüküyorlar.

Bu tür çalışmaları yapmayı öğrendiğinizde satışa sunup para da kazanabileceğinizi söyleyebilirim. Yeni çocuk sahibi olmuş kişilere de hediye olarak yapabilirsiniz.

Şimdi sizleri örgü çocuk battaniyesi yapmak için örnek çalışmalarla ve anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

resim source : pinterest.com

 

KAFEİN NASIL UYANIK TUTAR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde uykuyu önleme, kafein nasıl uyanık tutar ve kafein ne kadar alınmalıdır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir