Ayıcıklı Bebek Başlığı Yapmak

Ayıcıklı bebek beresi yapmak isteyenler için örnek olarak bir çalışma paylaştım. Belki bir nebze olsun bu güzel çalışma işinize yarayabilir. Şuan için yapımını gösteren bir resimli anlatım veya anlatımlı video bulamadım.

Ancak ilerleyen günlerde ayıcıklı bebek başlığı yapmak isteyenler için anlatımlı çalışmasını bulup, bu başlık altından paylaşacağım. Evde ayıcıklı bebek beresi yapmak için daha önce sanırım benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Hemen bu yazımın altında benzer çalışmalar çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Diğer çalışmalar için bebek patikleri ve tığ işi kategorilerine göz atmanızı öneririm. Şimdi sizleri evde ayıcıklı bebek beresi yapmak isteyenler için örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ayicikli-bebek-basligi-yapmak

source : http://postila.ru/id1555440/detskie-vyazanyie-veschi

 

Tığdan Bebek Ayakkabısı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ ile patik yap, tığ işi bebek patik modeli ve tığ işi örgü bebek ayakkabısı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir