Kulaklı Bere Yapılışı ve Modelleri

Kulaklı Bere Yapılışı ve Modelleri

Özellikle kışın başımızı soğuktan korumanın en etkili yollarından birisi kafamıza bere takmaktır. Klasik bere modellerinin yanı sıra artık şekilli ve güzel bere örneklerini de çevremizde görmekteyiz. Bu yazımızda sizlere kulaklı bere yapımının anlatımını ve videosuyla beraber birkaç örnek resim paylaşacağız.

Paylaştığım kulaklı bere yapılışı ve modellerini görünce çok hoşunuza gidecek örnek bereler de olabilir. Yapılışını anlatımlı videodan yararlanarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Yeni kulaklı bere modellerini de paylaştığım bu yazımdaki tüm modeller alıntı olup, birbirinden güzel bere modelleri arasından seçilmiştir. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize yapılışını çektiğiniz videoları gönderin yayınlayalım. Farklı bere modelleri arıyorsanız? sitemizde yer alan bere modelleri kategorisine göz atmanızı öneririm.

Yeni bebek bere modellerini de yine sitemizde yer alan bebek bereleri kategorisine giderek ulaşabilirsiniz. Yeni kulaklı bere modellerini buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya da devam edeceğim.

kuzu-kulakli-bere-modelleri-orgu-ornekleri-cesitleri-yeni-modelleri-600x435

Üstteki videoyu izlediyseniz, alttaki resim galerisindeki örnek bere modellerine ve örneklerine bakabilirsiniz.

evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri2 evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri3

evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri4 evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri5 evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri6

evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri7

 
 

evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri8

evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri9

evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri10

evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri11

evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri12

evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri13

evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri14 evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri15 evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri16

evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri17 evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri18 evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri19 evde-kolay-kulakli-bere-yapimi-ve-kulakli-bere-modelleri20

Sizinde eğer bu şekilde çalışmalarınız varsa, bize facebook adresimizden ulaşabilir ve isterseniz satışını sağlayabiliriz. Tanıtım amaçlı da yine sitemizde yayınlayabiliriz.

eared hat – oreilles chapeau – eared Hut

 

2015 Havlu Kenarı Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuklu havlu kenarı örnekleri, bord de serviettes ve Damat havlu yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir