VİDEO ANLATIMLI KOLAY BEBEK BERESİ YAPMAK

Evde kolay bebek beresi yapmak için paylaştığım bu güzel örgü çalışmasının anlatımlı videosundan yararlanarak sizde bebeğinize veya bebeği olan birisine bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde yapabileceğiniz bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Yine Damla hanım sayesinde güzel bir çalışma ile karşınıza çıktık.

Bu yazımda sizlere paylaştığım video anlatımlı kolay bebek beresi yapmak için adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Detaylı bir şekilde Damla hanım size ne yapmanız gerektiğini anlatıyor.

Kolay bir şekilde sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve çok şık bebek bereleri yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları evde çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Daha değişik bebek örgüleri veya bebekler için yapılan çalışmaları sitemizdeki ilgili kategorilerde bulabilirsiniz. Video anlatımlı bebek bere modeli yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

 
 

video-anlatimli-kolay-bebek-bere-yapimi

 

ORİGAMİ BATMAN YARASA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıttan batman oyuncak yapmak, kağıttan yarasa yapmak ve kartondan batman oyuncak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir