BEBEK DİKİŞ ŞABLONU

 

 

0

 

Bebek dikiş şablonu arayanlar olabilir. Bu tür şablonlar sayesinde kendin yap çalışması olarak ortaya çok güzel bebek oyuncaklar çıkarabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde kısa sürede çocuklarınızı mutlu edebileceğiniz harika bebek oyuncak modeli üretebileceksiniz.

Evde oyuncak yapmayı seviyorsanız ve bu tür çalışmalarla uğraşmayı seviyorsanız, şablonu kullanarak harika bebek oyuncaklar ortaya çıkarabilirsiniz. Bebek yaparken göz kısımlarını kimisi dikiş izi veya düğme gibi materyaller kullanmaktadır.

Ancak benim önerim kırtasiyelerde satılan hazır oyuncak göz takımlarını satın alıp, yaptığınız oyuncak çalışmalarında kullanmanız yönünde olacak. Çünkü hem daha gerçekçi oyuncaklar yapmanıza vesile olmuş olurlar.

 

 

Hem de çocuklarınızı daha çok sevindirecek oyuncaklar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan bebek oyuncak çalışmaları hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

bebek-dikis-sablonu

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir