2015 Örgü Bebek Hırka Modelleri

2015 Örgü Bebek Hırka Modelleri

Bu başlık altında sizlere en güzel ve en yeni model örgü bebek hırkalarını sunmaya çalışacağız. 2015 – 2016 yapımı örgü bebek hırka modelleri ile sizde bebeğinize bu güzel çalışmalara benzer hırkalar yapabilirsiniz. Sitemizde bebek hırkaları ile ilgili yine paylaşımlarımız bulunmaktadır.

Arama kutusuna ” bebek hırka ” şeklinde yazarsanız, birçok paylaşıma sitemiz üzerinden ulaşmanız da mümkündür. 2015 örgü bebek hırka örneklerini yine sizlere ilerleyen paylaşımlarımızda sunmaya çalışacağız. Buyrun 2015 örgü bebek hırka modellerine ;

 
 

modelli maglione bambino maglia – knitted baby sweater models – modèles de chandail de bébé tricotés – gestrickte Baby Pullover Modelle – strikkede baby-sweater-modeller – modelos bebê camisola de malha

 

Kolay Kurabiye Kalıpları Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay kurabiye kalıbı hazırlama, kolay kurabiye kalıbı nasıl yapılır ve kolay kurabiye kalıbı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. tozlu giyim diyor ki:

    yeşil uzun düğmeli olan hırka modeline bayıldım.Acaba nasıl yapıldığına dair renk,ip ve şiş numarasına ait bilgiler elinizde var mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir