ANLATIMLI YÜN ÖRGÜ BEBEK HIRKASI YAPMAK

Yeni bebek sahiplerine veya bebek bekleyen hanımlar için paylaştığım bu yazımda anlatımlı yün örgü bebek hırkası yapmak için hem resimli örnek hem de anlatımlı video paylaştım.

Anlatılı örgü bebek hırkası yapmak için paylaştığım anlatımlı video da tüm detaylar paylaşılmış. Daha önce de bebek kategorilerinde yelek, hırka, patik yapımını anlatan birçok resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşmıştım.

Onları da mutlaka incelemelisiniz. Evde kolay yapılan örgü çalışmalarını ve bebek için yapılan örgü işlerini sitemizde bolca bulabilirsiniz. Bu yazıda paylaştığım gibi diğer çalışmaların da resimli anlatımları ve anlatımlı videolarını sitemizde bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapmayı öğreneceğiniz anlatımlı yün örgü bebek hırka modeli çalışmasının resimli anlatımı ile videolu anlatımlarıyla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-yun-orgu-bebek-hirkasi-yapmak

 

source : pinterest.com

 

DELİKLİ SÜZGEÇ ÖRGÜDEN KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel kapı süsü nasıl yapılır, dantelden kapı süsü yapmak ve dantelden nasıl kapı süsü yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir