ANLATIMLI ÖRGÜ BEBEK DENİZCİ TAKIMI YAPMAK

Bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için bebeklere yapabileceğiniz denizci takımı örme çalışmasının resimli anlatımını ve videolu anlatımını paylaştım.

Anlatımlı örgü bebek denizci takımı yapmak için resimli anlatım ve videodan yararlanarak bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Benzer çalışmaları örgü işleri kategorisi ile bu yazımın hemen altında bulabilirsiniz.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Bu yazımda aynı zamanda örgü bebek denizci takımının şematik yapısını da paylaştım. Örnek resimlerden bitince nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Anlatımlı videoda aşamaları takip ederek sizde örgü bebek denizci takımını yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde örgü denizci takımı yapmak için sanırım daha önce aynı çalışmadan paylaşmamıştım.

 
 

Daha önceki yazılarımda bebekler için tulum yapmak gibi değişik örgü çalışmaları bulunuyor. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz anlatımlı örgü bebek denizci takımı yapmak için resimli anlatım ve anlatımlı videoyla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

DALGIÇLARDA VURGUN YEME OLAYI NASIL OLUŞUR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ani vurgun yememek, dalgıçlar nasıl vurgun yer ve dalgıçlar neden vurgun yer hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir