Örgü Bebek Hırkası Yapımı Videolu Anlatım

Örgü Bebek Hırkası Yapımı Videolu Anlatım

Bebeğiniz için harika bir örgü bebek hırkası yapmaya ne dersiniz? Hem bebeğinizin üzerinde şık duracak… Hem de evinize misafirleriniz geldiğinde bebeğinizin üzerindeki hırkayı nereden aldığınızı soracaklar. Evet tüm bu anlattıklarımızı bu yazımızdaki bebek hırkasını bebeğinize ördükten sonra yaşayabilirsiniz. Videolu anlatım sayesinde örgü bebek hırkasını sizde kendi bebeğiniz için yapabilirsiniz. İsterseniz yapıp, bebeği olanlara hediye dahi edebilirsiniz.

Altta sizlere örnek olarak birbirinden güzel örgü bebek hırkası modelleri paylaştım. Ayrıca makalemin sonuna doğru örgü bebek hırkası yapımı ile ilgili videolu anlatımda bulunuyor. Hepinizin yakından tanıdığı Derya Baykal’ın anlatımından harika bir bebek hırkası yapılışı ile ilgili çalışma yer alıyor.

Örnek resimlerde birbirinden farklı renkte birçok bebek hırka modellerini göreceksiniz. Sizde evinizde bebek hırkası yapmayı düşünüyorsanız ve bebek hırkası yapılışını bilmiyorsanız? hemen alttaki anlatımlı çalışmayı izlemeniz yeterli olacaktır. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan bebek hırkaları kategorisinde bulabilirsiniz. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka bize gönderin. Kolay gelsin.

orgu-bebek-hirkasi-yapimi

orgu-bebek-hirkasi-yapimi1

orgu-bebek-hirkasi-yapimi2

orgu-bebek-hirkasi-yapimi3

 
 

orgu-bebek-hirkasi-yapimi4

orgu-bebek-hirkasi-yapimi5

orgu-bebek-hirkasi-yapimi6

orgu-bebek-hirkasi-yapimi7

orgu-bebek-hirkasi-yapimi8

orgu-bebek-hirkasi-yapimi9

Derya Baykal’ın programı olan deryanın dünyasında anlatılan bu güzel bebek hırkası yapımını mutlaka izleyin. Sizde bu sayede evde kolay bir şekilde bebek hırkası yapılışını öğrenebilir ve bu güzel çalışmayı bebeğinize yada sevdiklerinizin bebeklerine hediye olarak düşünebilirsiniz.

 

Firik Pilavı Yapılışı? Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı firik pilavı yapılışı, evde firik pilavı nasıl yapılır ve evde firik pilavı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir