2016 Yeni Bayan Patik Modelleri – Çocuk Patik Modelleri

2016 Yeni Bayan Patik Modelleri – Çocuk Patik Modelleri

Bu yazımda sizlere en güzel 2016 model bayan patik modellerini paylaşacağım. Çocuk patik modelleri ağırlıklı bu yazımda paylaşacağım modelleri gördüğünüzde çok hoşunuza gidecek.

Evde patik yapımı ile ilgili daha önceden güzel paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda ise sizlere yeni patik modellerini paylaşıyorum. 2016 yeni bayan patik modellerinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, sitemizde yer alan patik yapılışı ile ilgili anlatımlardan yararlanabilirsiniz.

 
 

Örnek resimler arasında beğendiğiniz modeller de yer almaktadır. Yaptırmak istediğiniz modeli yoruma yazın. Size geri dönüş yapanlar olacaktır. Sitemizde evde patik yapımı ile ilgili resimli anlatım ve anlatımlı videolar bulunmaktadır. Bu yazımda paylaşacağım 2016 yeni bayan patik modelleri ise şöyle ;

 

2016 Yeni El Yapımı Kolye Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 yeni el yapımı kolye modelleri, el yapımı kolyeler ve yeni el yapımı kolye modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir