Converse Bebek Patiği Modeli

Converse Bebek Patiği

Daha önce buna benzer paylaşımlarda bulunmuştuk. Bu yazımızda da sizlere converse bebek patiği modellerini paylaşacağız. Fikir edinmek isteyenler için güzel bir örnek. Converse bebek patik modeli görmeyenler bu güzel örneklerden yararlanabilirler.

Hatta evde örgü converse bebek patik yapımıyla uğraşıyorsanız, çalışmanızın bittiğinde nasıl gözükeceğini alttaki örneklerden anlayabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı örgü converse bebek patik yapılışıyla alakalı eğitici ve öğretici videoları sitemizde bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri bu örneklerle baş başa bırakıyorum. Hemen altta benzer yazılar bölümünde yapılışı gösteriliyor. Diğer örnekler de çok hoşunuza gidecek. Modelleri ve örneklerine ek olarak detaylı anlatımları da ilgi çekici duruyor. Kolay gelsin.

converse-bebek-patigi-modeli

 
 

converse-bebek-patigi-modeli2

converse-bebek-patigi-modeli3

converse-bebek-patigi-modeli4

 

Plastik Şişeden Takı Kutusu Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pet şişeden takı kutusu, pet şişeden takı kutusu nasıl yapılır ve pet şişelerden neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Emine diyor ki:

    Çok güzel olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir