Erkek Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

Erkek Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

Bir önceki paylaşımlarımızda sizlere kız bebek patiği nasıl yapılır? ile ilgili güzel bir yazı paylaşmıştık. Kız bebek patik resimleri ile sizlere örnek resimler sunmuştuk. Bu yazımızda da yine benzer bir şekilde erkek bebek patik çeşitleri, erkek bebek modelleri, erkek bebek örnekleri sunacağız.

Bu makalemde sizlere erkek bebek converse patik modeli ve farklı bebek patik modellerinin örnek resimleri ile yapılışını anlatan çalışmalar paylaştım. Yabancı bebek patik sitelerinde male booties olarak tarif edilen bu güzel modellerin nasıl yapıldığını altta anlatımlı olarak paylaştım. Erkek bebek patik ayakkabı modeli ile ilgili altta örnekleri göreceksiniz.

Aynı modeli yapmak için en altta yazımın sonunda sizlere erkek bebek patik anlatımlı olarak detaylı çalışmanın da videosunu paylaştım. Bu sayede sizde anlatımlı videoyu izleyerek erkek bebeğiniz varsa çok güzel mavi veya şirin renkte bebek patikleri yapabileceksiniz.

Evden para kazanmak isteyen bayanlarda yine bu çalışmayı öğrenebilirler. Aynı şekilde turistik yerde yaşıyorlarsa turistlere hiç zorlanmadan satabilirler. Çünkü turistler bu tür çalışmaları çok severler. Kolay erkek bebek patik modelleri yaparak hem satabilirsiniz. Hem de kendi bebeklerinize kullanabilirsiniz.

Videoda detaylı bir şekilde erkek bebek patiği açıklamalı bir şekilde de anlatılmıştır. Dikkatlice izleyerek aynı çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

erkek-bebek-patikleri

erkek-bebek-patikleri2

erkek-bebek-patikleri3

erkek-bebek-patikleri4

erkek-bebek-patikleri5

erkek-bebek-patikleri6

 
 

erkek-bebek-patikleri7

erkek-bebek-patikleri8

erkek-bebek-patikleri9

erkek-bebek-patikleri10

erkek-bebek-patikleri11

erkek-bebek-patikleri12

erkek-bebek-patikleri13

erkek-bebek-patikleri14

Erkek patiği nasıl örülür? ile ilgili video :

 

 

En son paylaştığım anlatımlı çalışmada erkek bebek patik yapılışı ve süsleme işlemi de anlatılmıştır. Bu sayede sizde yaptığınız patiklere sonradan süsleme işlemini yapmayı öğreneceksiniz. Kolay gelsin.

patig de bébé – patig of baby boy – Patig des Babys

 

Yılan Motifli Lif Yapılışı Resimli Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçek motifli lif anlatımlı, hayvan motifli lif modelleri ve lif motifleri modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir