Evde Mor Bebek Patik Modeli Yapmak

Evde bebek patik modeli yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir çalışma paylaştım. Evde mor bebek patik modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm adımlar gösterilmektedir. Evde patik yapan bayanlar örnek çalışmadan kısa sürede mor patik modelinin örneğini çıkarıp yapmaya başlayabilirler. Sitemizde sürekli bebekler için çalışmalar paylaşmaya çalışıyorum. Bebek sahipleri bebekler için ve bebek patik modelleri kategorilerine bakarak istedikleri güzel çalışmalara ulaşabilirler.

Evde kolay bebek patik modeli yapmak için birçok çalışmayı anlatımlı bir şekilde hem resimli ve hem de videolu bir şekilde paylaşıyorum. Bu yazımda da evde mor bebek patiği yapmak isteyenler için detaylı bir resimli anlatım paylaştım. Umarım işinize yarar. Adım adım nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Daha önce de paylaştığım bebek patik yapımı ile ilgili videolara ilgili kategorilerden ulaşabilir hatta bu yazımın hemen sonunda yer olan benzer yazılar bölümünden de ulaşabilirsiniz.

 
 

Kendin yap sitemizde sürekli olarak yapımı kolay olan çalışmaları paylaşıyoruz. Bu yazımızda paylaştığım çalışmayı beğendiyseniz sosyal medya hesabınızda paylaşırsanız sevinirim. Şimdi sizleri mor bebek patik yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

mor-bebek-patik-modeli-yapmak

Mor bebek patik modelleri için sitemizde yer alan bebek patikleri bölümüne mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Farklı çalışmaları sizde yapıyorsanız bize sosyal medya hesabımız üzerinden gönderebilirsiniz.

source : http://stylowi.pl/39919293

 

Fimo Hamurundan Dalmaçyalı Köpek Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. argile de fimo dalmatien, fimo clay dalmatian ve fimo hamurundan dalmaçyalı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir