Evde Öğretici Örgü Bebek Ayakkabısı Yapmak

Paylaşımlarım da genelde resimli anlatım ve videolu anlatımlar bulunur. Bu sayede bayanlar örneğini aradıkları bebek patik modeli veya nasıl yapıldığını merak ettikleri çalışmalara da ulaşmış olurlar.

Sitemizde yer alan örgü işleri ve örgü modeli bölümlerinde birçok çalışmanın detaylı anlatımları bulunuyor. Olabildiğince sitemizde resimli anlatım ve videolu anlatım paylaşmaya çalışıyorum.

Bu yazımda da paylaştığım çalışma da evde öğretici örgü bebek ayakkabısı yapmak isteyenler için detaylı bir şekilde adımlar verilmiş. Yapmanız gereken tığ işi örgü bebek ayakkabısı yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip etmek ve çalışmayı tamamlamak.

 
 

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri evde öğretici bebek patik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-ogretici-orgu-bebek-ayakkabisi-yapmak

source : http://www.duitang.com/people/mblog/60757582/detail/

 

Tığ İşi Örgü Ev Terliği Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay örgü terlik yap, evde örgü terlik nasıl yapılır ve evde örgü terlik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir