Kurbağa Şeklinde Patik Modeli Yapmak

Bu yazımda sizlere bir çalışmanın anlatımını paylaşmadım. Ancak kurbağa şeklinde patik yapmak isteyenler için örnek olması amacıyla paylaştım. Gerçekten çok şirin duruyor.

Yapımını gösteren anlatımı bulunca yine bu yazıya ekleyeceğim. Kurbağa patik modeli yapmak için daha önce benzer olarak arabalar animasyon filmindeki araba patik modelinin yapımını paylaşmıştım.

Bu tür çalışmaları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın altında da karşınıza çıkabilir. Fakat hayvan şeklinde patik modeli yapmak için sanırım daha önce benzer bir çalışma paylaşmamıştım.

Şimdi sizleri evde kurbağa şeklinde patik modeli yapmak isteyenler için resimli örnekle baş başa bırakıyorum. Benzer çalışmaları buldukça ilerleyen günlerde bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 
 

kurbaga-seklinde-patik-modeli-yapmak

source : http://www.patronesgratisdetejido.com/2014/10/pantuflas-del-sapo-pepe.html

 

Evde Kolay Örgü Ayakkabı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay örgü patik modeli yap, evde örgü ayakkabı yapmak ve kolay örgü ayakkabı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir