Kurdele Kumaşından Patik Yapmak

Kurdele kumaşından patik nasıl yapılır sorusuna cevap olacak güzel bir resimli anlatım paylaştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı sizde evinizde kurdele kumaşından yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan patik çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Kurdele kumaşından nasıl patik yapılır diyorsanız aşamalı olarak gösterilen resimli anlatımdaki bölümleri takip ederek sizde çok güzel şık bebek patik modeli yapabilirsiniz.

Kurdele kumaşından yapılan çalışmaları daha önce sanırım fazla paylaşmadım. Fakat birçok patik çalışmasının resimli anlatımı ile videolu anlatımlarını sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

 
 

Nelerden patik yapılır diyorsanız bu yazımda bu sorunuza da cevap bulacaksınız. Parlak kumaştan patik yapmak için paylaştığım bu güzel anlatımlı çalışma sayesinde sizde zorlanmadan çok güzel patik çalışmaları yapabileceksiniz. Şimdi sizleri kurdele kumaşından patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kurdele-kumasindan-patik-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-baby-lace-shoes/

 

Kürdandan Minyatür Ev Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kürdandan minyatür ev yap, evde minyatür proje yap ve kürdan ev modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir