Polar Kumaşından Bebek Patik Modeli Yap

Evde kolay yapılan patik modeli çalışmalarına bir yenisini ekledik. Bu yazımda sizlere çok güzel bir bebek patik modeli yapmak için çalışma paylaştım.

Evde polar kumaşından bebek patik modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde çok güzel ve kolay bir şekilde bu güzel patik çalışmasını yapabilirsiniz.

Polardan bebek patik modeli yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımın altında karşınıza o çalışmalar çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz.

Evde kolay polar kumaşından patik yapmak için kalıbı hazırladıktan sonra iğne iplikle veya dikiş makinesi ile patiği tamamlayabilirsiniz. Farklı kumaştan da yapabilirsiniz. Evde polar kumaşından bebek patiği yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

polar-kumasindan-bebek-patik-modeli-yap

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-baby-boot/

 

Renkli Boncuktan Otantik Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuktan bilezik yap, boncuktan otantik bileklik modeli ve boncuktan otantik bileklik yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir