Polar Kumaştan Bebek Patik Yapmak

Evde polar kumaşından yapılan çalışmaları biraz önce de paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında ise polar kumaşından bebek patik yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay bir şekilde şablonunu çıkartıp yapabileceğiniz çalışmayı kendinize göre değiştirebilir ve farklı bir şekilde yapabilirsiniz. Polardan bebek patiği yapmak için daha önce sanırım bu tür bir çalışma paylaşmamıştım.

Sitemizde bebek patikleri bölümünde değişik patik örgü modelleri ve daha birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde bebeğinize veya sevdiğiniz insanların bebeğine polar kumaşından patik yaparak onları sevindirebilirsiniz.

 
 

Evde polar kumaşından bebek patiği yapmak için paylaştığım resimli anlatımda şablon ve nasıl yapılacağı an be an paylaşılmış. Yapmanız gereken adımları takip etmek. Kolay gelsin.

polar-kumastan-bebek-patik-yap

source : http://stylowi.pl/29281767

 

Kumaştan Simli Yaka Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. elbiseye sim yapmak, elbiseye simli yaka yap ve evde kolay simli kazak yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir