Tığ İşi Kolay Patik Modeli Yapmak

Evde kolay patik yapmak isteyenler için yine çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Bu yazımda sizlere evde tığ işi kolay patik modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda örneği de verilmiş.

Bu sayede evde patik yapmak isteyen bayanlar örnekten yararlanarak aynısını tığdan kolaylıkla yapabilirler. Sitemizde yer alan patik modelleri kategorisinde daha değişik patik modeli yapmak isteyenler için birçok çalışma bulunuyor.

Yine bu yazımın altında da benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Sitemizde tığ işi patik modeli yapmak için birçok çalışmayı ilerleyen günlerde de tekrar resimli anlatım ve videolu anlatım şeklinde paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay tığ işi patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-kolay-patik-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/post/15730152

 

Evde Tığ İşi Patik Yapmak Örnekli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 patik modeli örneği, 2016 patik modeli örneği ve evde kolay patik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir