Videolu Kalın İple Tığ İşi Bebek Patiği Yapmak

Evde bebek patik modeli yapmak için bu yazımda yine sizlere çok güzel ve kolay yapabilmenizi sağlayacak anlatımlı bir video paylaştım. Örnek resimden de yararlanacağınız çalışma sayesinde sizde kalın iple tığ işi bebek botu yapmayı öğrenebilirsiniz.

Daha önce kalın ipten bebek patik modeli yapmak için çeşitli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Evde kolay yapılan bebek patik modeli çalışmasına ek olarak bu yazımda paylaştığım anlatımlı videodan yararlanabilirsiniz.

Bebek patikleri kategorisinde benzer anlatımlı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu yazımın altında da karşınıza ” Benzer Yazılar ” bölümünde birçok örnek çalışma çıkacak.

Mutlaka onları da incelemelisiniz. Evde kolay yapacağınız videolu kalın ipten tığ işi bebek patiği yapmak için örnek resim ve anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

videolu-kalin-ipten-tig-isi-bebek-patigi-yapmak

 

Videolu Tığ İşi Çiçek Motifi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi çiçek deseni yapmak, tığ işi çiçek motif örneği ve tığ işi çiçek motif videolu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir