Yeni Bebek Patik Modeli

Bu yazımda sizlere yeni bebek patik modeli paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Ben çok beğendim ve evde bebek patik modeli yapmak isteyenlere fikir olacağını düşünüyorum. Yeni bebek patik modellerini sitemizde ilgili kategoride çoğunlukla bulabilirsiniz.

Hatta birçoğunun yapılışını anlatımlı video ve resimli anlatım şeklinde paylaşmıştım. Evde yeni bebek patik modeli yapmak için nasıl yapılacağını anlatan ders niteliğindeki çalışmalara hemen bu yazımın altında karşılaşacağınız benzer yazılar bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Bebek patikleri kategorisinde yapılışını gösteren anlatımlara da ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bulduğum harika yeni bebek patik modeli ile baş başa bırakıyorum.

 
 

Beğeneceğinizi de düşünüyorum. İlerleyen günlerde bu çalışmanın nasıl yapıldığını anlatan anlatımlı videoyu da bulup yine bu başlık altına ekleyeceğim. Kolay gelsin.

yeni-bebek-patik-modeli

source : http://postila.ru/post/14797802

 

Yeni Örgü Patik Bot Modeli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. değişik örgü bot modeli, evde patik yapmak ve farklı örgü bot modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir