Yeni Bebek Patikleri

Yeni Bebek Patikleri

Bu yazımda sizlere birbirinden güzel bebek patik modellerini paylaştım. Altta örneklerini göreceğiniz kız bebek patik modelleri ile erkek bebek patik örnekleri yer almaktadır. Henüz yapımını gösteren çalışmaları bulamadım. Ancak ilerleyen günlerde sizlere kolay erkek patik yapılışı ile ilgili çalışmalarla, kız bebek patik yapımını detaylarıyla anlatan video ve resimli anlatımları yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım.

Yeni bebek patiklerini sürekli olarak bu başlık altında sizlere paylaşmaya devam edeceğim. En güzel kız bebek patik modellerini sitemizde yer alan patik modelleri bölümünde bulabilirsiniz. Yapımını anlatan çalışmaları da ilerleyen günlerde eklemeye çalışacağım. Şimdi sizleri altta paylaştığım farklı örgüden yapılmış kız bebek patikleri ile erkek patik modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

yeni-bebek-patikleri

yeni-bebek-patikleri2

yeni-bebek-patikleri3

yeni-bebek-patikleri4

 
 

yeni-bebek-patikleri5

yeni-bebek-patikleri6

yeni-bebek-patikleri7

yeni-bebek-patikleri8

yeni-bebek-patikleri9

yeni-bebek-patikleri910

Mavi erkek patik modelleri ile pembe kız patik modellerini bir sonraki yazımda sizlere paylaşacağım. Aynı zamanda patik yapımı ile ilgili çalışmaları da ilerleyen günlerde resimli anlatım ve detaylı video anlatımları ile paylaşmaya devam edeceğim. En yeni bebek patiklerini ilerleyen günlerde yine paylaşmaya devam edeceğiz. Gerçekten harika şeyler…

neue Babyschuhe – new baby booties – nouveaux chaussons pour bébés

 

Pet Şişeden Mumluk Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pet şişe ile mumluk yapımı, pet şişeden mumluk yapılışı ve pet şişeden mumluk yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir