Yeni Hello Kitty Bebek Patik Modeli

Yeni Hello Kitty Bebek Patik Modeli

Sizlere bu yazımda hello kitty patik modelini paylaşacağım. Gerçekten çok şık durmuyor mu? beğeneceğinizi tahmin ediyorum. Bu yazımda hello kitty bebek patiği yapılışını paylaşmayacağım ancak ilerleyen günlerde bu modelin nasıl yapıldığını anlatan resimli anlatım veya anlatımlı videoyu bulup sizlere paylaşacağım. Sitemizde çok güzel bebek patik modelleri bulunmakta… kategorilerimizden bebekler için bölümüne girebilir veya bebek patikleri kategorisine girerek, tüm modellere ulaşabilirsiniz. Yine modellerin yanı sıra yapılışlarını anlatan anlatımlı video ve resimli anlatımlara da ulaşabilirsiniz.

Sizlerde bu tür çalışmaları evinizde yapıyorsanız, bize gönderin! paylaşalım. Sitemizin facebook adresi olan https://www.facebook.com/makalepark üzerinden bizlere çalışmalarınızı gönderin! yayınlayalım.

 
 

yeni-hello-kitty-bebek-patik-modeli

source : http://www.goodshomedesign.com/hello-kitty-crochet-newborn-shoes-diy/

Hallo Kitty Booties – Hello Kitty booties – bottillons Bonjour Kitty

 

Evde Mandalla Çerçeve Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap mandaldan çerçeve yapımı, chevilles en bois bâti ve evde kolay mandal çerçeve yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir