Yeni Örgü Patik Bot Modeli

Bu yazımda sizlere yeni örgü patik bot modeli paylaştım. Evde örgü patik yapmak isteyenler için paylaştığım örneklerde birbirinden değişik çalışmalar yer alıyor. Yeni örgü patik modeli yapmak isteyenler için bir fikir veya örnek olacağını düşünüyorum.

Örgü patik nasıl yapılır diyen ev hanımlara da yine örgü patik modeli olarak sitemizde birçok patik modelini bebek patikleri bölümünden bulabilirsiniz. Yapımını ve anlatımlı videolarını da yine örgü işleri ile patik modelleri kategorilerinde bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz ve örnek olarak faydalanabileceğiniz yeni örgü patik bot modeli örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Sizde aynısından yapabilir veya örneklerden esinlenerek değişik örgü bot modelleri yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

yeni-orgu-patik-bot-modeli

source : http://postila.ru/post/18689516

 

Tığ İşi Pembe Patik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay patik yapmak, evde nasıl tığ işi patik yapılır ve tığ ile patik yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir