En Güzel Bebek Yelek Modelleri

Bebek bekleyen anne ve baba adayları hamilelik döneminin bitmesini heyecanlı bir şekilde beklemektedir. Daha dünyaya gelmeden onun için bir sürü hazırlıklar yapılmaktadır. Hazır havalarda soğuk iken bebekler için kolay işlenebilir en güzel bebek yelek modellerini sizler için araştırdık. Bebeğin cinsiyetine göre renk yada modellerde değişiklik oluşuyor. Erkek bebek yelek modellerinde daha çok mavi tonları ve hayvan figürlü olanlar tercih ediliyor. Özellikle işlerken papyon eklemek bebeklerinizin yakışıklı görünmesini sağlıyor. Erkek bebeklerde çok tercih edilen mavi renginin yanında gri, sarı, beyaz gibi renklerde sıkça tercih ediliyor. Erkek bebeklerde kız bebeklerine göre yelek modelleri işlenirken daha düz sade modeller tercih ediliyor.

 
 

Kız bebek yelek modellerinde ise daha çok model olanağı sağlanıyor. Bayanlar için her yaşta kıyafet çeşitliliği bebek iken de etkisini gösteriyor. Kız bebekleri için yelek modellerinde daha pembe renkler ve daha çiçekli, böcekli desene sahip yelek modelleri sıkça öne çıkıyor. Kırmızı, yeşil, sarı ve mor renkleri kız bebeklere en çok yakışan renkler arasında yer alıyor. Kız bebeklerin yelek modellerinde taşlı modellerde öne çıkıyor. Beyaz inciler, renkli taşlar yeleğin yaka kısmının kenarına yada tamamen etrafına işlenince ortaya çok tatlı bir görünüm çıkıyor. Erkek bebeklere göre kız bebek yelekleri işleme şekli açısından daha çok farklılık gösteriyor. Örneğin kız bebek yelek modellerinde alt kısmı daha şekilli olanlar göze çarpıyor.

 

Urgan İpten Vazo Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit vazo yapmak, evde kolay vazo ve hasır ipten vazo yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir