BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ PANÇO ÖRNEKLERİ

 

 

0

 

Örgüden yapılmış birbirinden güzel bebek panço modellerini gördüğünüzde seveceğiniz olan bir model karşınıza çıkacak. Şiş örgüsüyle de yapılmış olan bebek pançoları hem şık. Hem de zarif görünümü ile her bebeğe çok yakışacağını söyleyebilirim.

Kız çocuk örgü panço yapılışıyla ilgili ilerleyen günlerde sizlere detaylı anlatımlar paylaşacağım. Öğretici panço modeli çalışması paylaştıktan sonra birlikte bebeğimize veya yeni doğan bebeklere pançolardan yapmaya başlayabileceğiz.

Bebek örgü panço örnekleri

Evde kalan ipleri de kullanarak yapabileceğiniz modeller olup, örgüye yeni başlasanız bile kolayca yapabileceğiniz modellerdir. İki parçayı birleştirerek de yapılabilen bu güzel modelleri ben çok sevdim. Teknik olarak basit örülen modeller değişik motiflere de sahip.

 

 

El emeği göz nuru harika modellerin yapılışıyla ilgili videolu anlatımlar da mevcut. Çok güzel olan örgü bebekler için pançolar soğuk kış günlerinde bebeleri sıcacık tutacaktır. Örgü modellerini ayrıntılı olarak sitemizde bulabileceğiniz gibi beğendiğiniz örnekleri bize iletirseniz araştırıp, nasıl yapıldıklarını öğrenebiliriz. Değişik örgü modelleri ile buluşmak dileğiyle, şimdilik iyi akşamlar kızlar.

kaynak : https://www.etsy.com/

 

 

Daha önce paylaştığımız ŞIK BEBEK ÖRGÜ TAKIMLARI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Serap Çetintürk

Moda üzerine bilgim çok. Trend giysiler, örgüler ve ev hanımlarına uygun önerilerim olacak. Paylaşımlarım sizi çok değiştirecek ve modayı benimle yakından takip edeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir