2016 Yeni Hediyelik Bebek Çikolataları

2016 Yeni Hediyelik Bebek Çikolataları

Yeni bebeğiniz olduysa ve hayırlı olsun’a gelenlere çikolata ikram etmek istiyorsanız, bu modellere kesinlikle göz atmalısınız. En azından hemen acil çikolata almadan önce bu modelleri incelemenizi istiyorum. Birbirinden farklı ve güzel bebek çikolata modellerine hayran kalacaksınız. Belki aynısını bulamazsınız ama, en azından çikolata seçeceğiniz zaman aklınıza bu modeller takılabilir ve fikir oluşturabilir. 2016 yeni hediyelik bebek çikolata modellerini paylaşacağım bu yazımda, farklı çikolata kalıplarına bayılacaksınız. Öncelikle yeni bebeğiniz için gözünüz aydın diyoruz ve yeni çikolata modellerini bu yazımızda sunuyoruz. Yeni hediyelik bebek çikolata modelleri ise şöyle ;

 
 

Schokolade Baby-Geschenke – chocolate baby gifts – cadeaux pour bébé chocolat

 

Evde İncili Bileklik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı incili bileklik, evde incili bileklik yapılışı ve evde incili bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir