EVDE ÖRGÜDEN BEBEK TULUMU YAPMAK

Sanıyorum ki çok önceden bu tür bir paylaşımım olacak sitemizde… bu yazımda da yine onun gibi evde örgüden bebek tulumu yapmak için hem resimli örnek hem de anlatımlı videolar paylaştım.

Evde bebekleri için tulum yapmayı düşünen ev hanımları veya yeni anne olmuş bayanlara yönelik paylaştığım bu güzel çalışmalara benzer birçok çalışmayı hemen bu yazımın altında da görebilirsiniz.

Bebekler için kategorileri bulunan sitemizde daha değişik birçok bebek çalışmasına da ulaşabilirsiniz. Evde örgüden bebek tulumu nasıl yapılır diyenler için hemen bu yazımın altında videolu anlatımla da makalemizi besledim.

Bu sayede sadece resimli anlatımdan yararlanmak yerine daha detaycı hanımlar videolardan yararlanabilirler. Örgü bebek tulumu yapmak için resimli şematik bir çalışma da paylaştım.

Bu sayede sizde evde kolay bir şekilde nasıl bebek tulumu yapabileceğinizi öğrenebilir veya yapacak kişilere örnek resimlerle birlikte anlatımı atabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay örgü bebek tulumu yapmak için resimli anlatım ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

AYAK KOKUSU NASIL GİDERİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayağın kokmamasını sağlamak, ayak kokusu giderme yöntemleri ve ayak kokusu nasıl giderilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir