makalepark.com_

Ben Nuray, 28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum.

Sitemizde birçok çalışmanın detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan birçok güzel kendin yap çalışmasını detaylıca bulabileceğiniz gibi ders niteliğinde yararlanabilirsiniz. Sizlerden gelenleri de derlediğimiz sitemizde alıntı yaptığımız siteleri kaynak göstererek, emek harcayanları da unutmadan sitemizi güncel tutmaya çalışıyoruz.

Evde zaman zaman benim de yapabildiğim güzel ve pratik çalışmaların detaylı anlatımlarını resim olarak veya video olarak bulabilirsiniz. Sitemiz gayet anlaşılır olup, kolay bir şekilde tüm çalışmaları öğrenebilirsiniz. Yine bana ulaşabilir ve takıldığınız yerde danışabilirsiniz.

Hayatımın her alanında işe yarayan çalışmaları bulmak ve onları yapmak için deneyimlemek gerçekten çok hoşuma gidiyor. Sizlerinde seveceği güzel çalışmaları araştırıp, sürekli güncel olarak sitemizden sunmaya devam edeceğim.

Her türlü konuda bana ulaşabilirsiniz : iletişim

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

Sevebilirsin...