DANTEL ÇİÇEKLİ BERE YAPIMI

Dantel çiçekli bere yapımı için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını seveceğinizi düşünüyorum. Detaylı anlatımı olan çalışmayı resimli anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Özellikle çocuklarınıza yün ipten çiçekli bereler yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Bu tür işlere eliniz yatkınsa bu güzel çalışmanın da örneğinden yararlanarak yapabileceksiniz. Anlatımlı videosunu araştırdım fakat bulamadım. Onları da bulunca yine bu yazıma ekleyeceğimi belirtebilirim.

Anlatımlı kolay bere yapımı için sitemizde paylaştığım diğer çalışmaları da mutlaka incelemelisiniz. Altta aşama aşama nasıl bere yapacağınız belirtiliyor. Zorlandığınız bir yer olursa yorum yazın cevaplarız.

 
 

Sitemizin facebook sayfasında da zaman zaman paylaştığımız bere modellerine benzeyen bu güzel çalışmayı sizde yapmayı öğrenmelisiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımını gösteren resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

dantel-cicekli-bere-yapimi

 

KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit el çantası nasıl yapılır, el çanta şablonları ve el çantası nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir