Beş Şiş Dantel Modelleri


bes-sis-dantel-modelleri2-737x415

Beş şiş dantel modelleri arıyorsanız, bu güzel örnekler işinizi görecektir. 5 şişle dantel modeli yapmak için sizlere bir de altta anlatımlı video paylaştım. O güzel anlatımdan da istifade ederek sizde bu güzel harika ötesi dantel modellerinden yapmaya başlayabilirsiniz.

Şık tasarımı ile sehpa üstü veya vitrin takımı olarak da kullanacağınız beş şiş dantel örneklerini çeyizlik olarak da saklayabilirsiniz. Genç kızınız varsa veya yeni evlenecek yakınlarınız varsa onlara hediye ederek onları çok mutlu edebilirsiniz.


Bu tür beş şişle yapılan dantel örneklerinin çok para edeceğini de düşünüyorum. Hem görünüm olarak şahaneler. Hem de çok lüks gözüküyorlar. Para biçilmez çalışmalar olduklarını söylemeliyim. Sizlerde öğrenip aynısından yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=YjtmtlnMHG8

 

Pet Şişeden Kolay Bileklik Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*