Beş Şiş Dantel Modelleri

 

 

0

 

Beş şiş dantel modelleri arıyorsanız, bu güzel örnekler işinizi görecektir. 5 şişle dantel modeli yapmak için sizlere bir de altta anlatımlı video paylaştım. O güzel anlatımdan da istifade ederek sizde bu güzel harika ötesi dantel modellerinden yapmaya başlayabilirsiniz.

Şık tasarımı ile sehpa üstü veya vitrin takımı olarak da kullanacağınız beş şiş dantel örneklerini çeyizlik olarak da saklayabilirsiniz. Genç kızınız varsa veya yeni evlenecek yakınlarınız varsa onlara hediye ederek onları çok mutlu edebilirsiniz.

Bu tür beş şişle yapılan dantel örneklerinin çok para edeceğini de düşünüyorum. Hem görünüm olarak şahaneler. Hem de çok lüks gözüküyorlar. Para biçilmez çalışmalar olduklarını söylemeliyim. Sizlerde öğrenip aynısından yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

 

 

 

 

 

Daha önce paylaştığımız Pet Şişeden Kolay Bileklik Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir