Bez Bebek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


bez-bebek-nasil-yapilir

Bez Bebek Yapılışı

Bez bebek nasıl yapılır? öğrenmek ister misiniz? bu yazımızda sizlere bez bebek yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Bu sayede kendi bez bebeğinizi kendiniz dikebileceksiniz. Böylece çocuklarınıza el yapımı harika bir bez bebek yapmış olacaksınız.

Evde kolay bez bebek yapmak için daha önce çok güzel ve detaylı çalışmalar paylaştığımı da hatırlıyorum. Hatta bu içeriğin altından o güzel çalışmalara da uğrayabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Bu güzel paylaşımda ise adım adım parçalar, şablonlar ve ne yapılması gerektiği belirtilmiş.

Kendiniz de kendinizden bir şeyler katıp bu güzel bez bebek çalışmasını geliştirebilirsiniz. Bez bebek nasıl yapılır diyen arkadaşlar için altta şablonundan tutun da yapılışı adım adım sergilenmiş bir anlatımın yer aldığını söylemeliyim.


Şablon olması ayrı bi güzel tarafı olup, şablondan istediğiniz malzemeyi kullanarak bez bebeğin temel taşlarını oluşturabilirsiniz. Daha sonra iç dolgusu ve dikiş işleminden sonra çocuklarınıza sevecekleri arkadaş edinecekleri bir bez bebekleri olmasını sağlayabilirsiniz.

Evde kolay bez bebek yapılışıyla alakalı değişik bir çalışma ve öğrenerek sizde yapabilirsiniz. Bununla ilgili paylaştığım videolu anlatım da işinize çok yarayacaktır.

Evde kız çocuklarınız için hazırlayıp, sevecekleri arkadaş edinecekleri çok güzel ve şirin bez bebek oyuncakları yapabilirsiniz. Hatta kendinizi geliştirip bu alanda daha değişik bez bebek ürünleri yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Etamin İşlemeli Kanaviçeler başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Bez Bebek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*