BİR BOYUNLUK İLE DÖRT FARKLI KULLANIM

Boyunluk-Modeli

Farklı kullanımlı boyunluk modeli

Atkıların yeni bir şekli olan boyunluklar daha çok erkekler tarafından tercih edilse de bayanlarında soğuk kış günlerinde tercih ettiği aksesuarlardan birisi.

Boyunluk modelleri için internet üzerinde farklı modeller bulmanız mümkün. Boyunluklardaki amaç hem boyunu koruması ve sıcak tutması hem de farklı bir görünüm oluşturmasıdır.

Boyunluklar genellikle işlenirken geniş bir şekilde işlenmekte. Boyuna daha kolay sarmak için geniş bir şekilde işlenen boyunlukları isterseniz boyuna sarabilirsiniz isterseniz sadece boyundan aşağı bırakarak kullanabilirsiniz.

İnternet üzerinden bulduğum bu boyunluk modeli çok hoşuma gitti. Bir boyunluk modelinin dört farklı kullanım şekli var.

Bu boyunluğu sadece boynunuza sarabilir ve kullanabirsiniz. İsterseniz soğuk kış günlerinde kafanızı da korumak için yine kafanızı ve boynunuzu sarmak için kullanabilirsiniz.

Boyunluk modeli düz bir şekilde örülüyor herhangi bir model kullanılmamış. Bu nedenle çok fazla kalın değil ve kolaylıkla şekil verilebiliyor. Boyunluk çok geniş işlenmiş. Bu sayede boyunluğu sanki bir kazak gibi kullanabilirsiniz.

Boyunluk modeli en son görselde farklı bir şekilde kullanılmış. Kollardan geçirilerek omuz kısmı örtülmüş. Kısacası bu boyunluk modeli kışın herkesin çantasında olması gereken bir boyunluk modeli diyebiliriz.

Boyunluk modeli için internet üzerinden farklı modelleri bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda sizlere farklı boyunluk modelleri sizlere sunmaya çalışacağım. Bu şekilde burada verdiğim boyunluk modellerini kullanarak kış için hazırlıklarınızı yapabilrsiniz.

Boyunluk-Modeli

kaynak: https://tr.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*