Birbirinden Güzel El Yapımı Nakış İşlemeleri 2016

1x1.trans

Birbirinden Güzel El Yapımı Nakış İşlemeleri 2016

Dikiş nakış çalışmalarını çok seviyorum. Bu tür çalışmalarla karşılaştığımda sizlere de paylaşmak istiyorum. Bu yazımda sizlere birbirinden güzel el yapımı nakış işlemeleri paylaşacağım. Nakış işleme sanatı ile uğraşıyorsanız, bu paylaşacağım örnek çalışmalar çok hoşunuza gidecek. Paylaşacağım resimler örnek olup, yapımını anlatan çalışmaları ilerleyen günlerde paylaşacağım.


Sitemizde yine farklı nakış işleme çalışmaları bulunmakta… Sitemizde yer alan diğer çalışmalara bu yazımın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Yada kategori adı dikiş nakış olan bölümden diğer farklı çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız? bize gönder yayınlayalım bölümünden gönderin sizin adınızla yayınlayalım. Örnekler ise şöyle ;

source : http://hobbywork.ru/kartinyi-na-pyaltsah-svoimi-rukami/

Stick Proben – embroidery samples – échantillons de broderie

Karton Maket Kepçe Şablonu 2016 başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Birbirinden Güzel El Yapımı Nakış İşlemeleri 2016

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*