Birbirinden Güzel Tığ İşi Motif Örnekleri – Şablonlu

 

Birbirinden Güzel Tığ İşi Motif Örnekleri – Şablonlu

Bu yazımda sizlere tığ işi çalışmalarınızda kullanacağınız birbirinden güzel tığ işi motif örneklerini şablonları ile birlikte paylaşacağım. Bu güzel çalışmaları tığ işi ile uğraşanlar keyifle kullanabilirler. Yapılışını şablonlu bir şekilde anlatan örnekleri görünce çok beğeneceksiniz.

 

 

Tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde paylaşmaya devam ediyorum. Farklı çalışmaları ilgili kategoride bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonlarında karşınıza tığ işi farklı çalışmalar belirecek, dilerseniz o çalışmalara da göz atabilirsiniz. Birbirinden güzel tığ işi motifleri istediğiniz çalışmada kullanabilirsiniz. Yapılışını gösteren şablonlar yardımı ile çalışmalarınızı kolayca tamamlayabileceksiniz.

source : http://www.xn--1000-j4d3a3car1a.xn--p1ai/index/krjuchkom_kajma/0-12

modèles au crochet – crochet patterns – Häkelanleitungen

Daha önce paylaştığımız Evde Tığ İşi Motifli Bluz Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*